Propunujemy dla nas animator oraz animator dla dzieci.Dlatego polecamy naszego profesjonalnego animatorka zabaw warszawa.

Oferta Atrakcji


Gastronomia


Dla dzieci


Dmuchańce


Dla dorosłych

Mikołajkowe atrakcje

Animatorzy zabaw

Jesteśmy stworzeni dla klientów, a nie klienci dla nas. Proponujemy profesjonalne usługi np. na imprezy okolicznościowe. Podchodzimy precyzyjnie do każdego klienta, przedstawiając mu przed imprezą scenariusz, jaki dla niego przygotowaliśmy. Posiadamy świetnych ludzi, którzy rozbawią wasze dzieciaki do szaleństwa. Nasze oferty są dopasowane do każdej grupy wiekowej.

animatorzy dla dzieciW naszej ofercie znajdziecie m.in:
-przeciąganie liny
-wyścigi w workach
-rzut podkową do celu
-oraz wiele innych


animacje dla dzieci

Firmy które raz skorzystały z usług animatorów z naszej ekipy wynajmują nas ponownie ,ponieważ skutecznie sprawdzamy się w każdej sytuacji. Zabawa z dziećmi i radość, jaką im dajemy, nakręca nas i dodaje nam energii do działania i wzbogacania swojej oferty o coraz to nowsze atrakcji. Posiadamy pełny sprzęt do rekracji oraz urządzenia niezbędne do przeprowadzenia animacji na najwyższym poziomie. Do aktywnego spędzania czasu staramy się zaangażować również osoby dorosłe.

posiadamy kontaktowe animatorki do zabaw z dziećmi , nasz animator zabawi wszytskich

Koszt wynajmu animatora :

250 zł - 1h ( każda kolejna 100 zł )
* kwota zawiera cały osprzęt do zabaw


dla dzieci sa nasi animatorzy warszawa,zabawią czas wolny animator


Tagi ; animator,animatorka,animatorzy,animator dla dzieci,animatorka dla dzieci,animatorzy dla dzieci,animacje warszawa,animator warszawa,animatorka warszawa,animatorzy warszawa